Deň otvorených dverí

Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť

Každý mesiac organizujeme pre nových záujemcov o naše služby Deň otvorených dverí DOD, kde sa má psík možnosť zoznámiť s prostredím a s nami ako opatrovateľmi. Majitelia sa majú možnosť informovať o prostredí nášho privátneho hotela a systéme opatrovania zvierat v ňom.

Zároveň otvoríme klientovi kartu a snažíme sa zistiť o ňom podstatné informácie, ktoré nám pomôžu lepšie zvládnuť jeho pobyt v Zvieratkove.

V neposlednom rade sa snažíme vytvoriť klientovi pozitívnu asociáciu, aby sa k nám rád vracal v čase, keď sa o neho nemôžu postarať jeho majitelia.

Deň otvorených dverí sa zvyčajne koná prvú sobotu v mesiaci poobede medzi 15. a 17. hodinou.

Termín návštevy si treba dopredu rezervovať, aby sa nestalo, že v tom istom čase príde viacero klientov naraz a vznikol by stres z čakania v poradí.

  Typ zvieraťa (Povinné)

  Pohlavie (v prípade psa)

  Kastrovaný (v prípade psa)

  Rasa (v prípade psa)

  Vek

  Hmotnosť

  Predbežný dátum pobytu:

  Kontaktné údaje na majiteľa

  Meno: (Povinné)

  E-mail: (Povinné)

  Telefonický kontakt: (Povinné)

  Vaša poznámka (napr. dátum umiestnenia zvieratka, iné relevantné informácie):

  Ak je termín DOD z nejakého dôvodu nevyhovujúci a chcete absolvovať zápis, kontaktujte nás a dohodneme si iný termín počas víkendu v čase od 10. do 17. hodiny.

  Termín si môžete rezervovať aj tu.

  Príďte sa sami presvedčiť ako to u nás funguje a ako sa k nám zvieratká radi vracajú. Dohodnite si u nás návštevu a príďte sa k nám pohrať s vaším miláčikom. Ak sa potom rozhodnete využiť naše služby, vráti sa k nám ako ku „starým známym“ a nebude si myslieť, že ste ho opustili.

  misia

  Naša misia spočíva v edukácii majiteľov našich klientov, aby si uvedomili, že napriek tomu, že ich neskonale milujú, ich zverenci majú iné potreby ako ich deti, a preto potrebujú odlišný prístup aj keď všetkým svedčia presne stanovené a dodržiavané pravidlá. Vytvárame s klientami prirodzenú svorku, ktorá podporuje sebavedomie jedincov a ich psychický vývin.

  Vízia

  Našou víziou je dosiahnuť, aby sme prispeli k tomu, že si ľudia uvedomia svoju spoločenskú zodpovednosť za prírodu okolo nás, vrátane ich domácich miláčikov, ktorých majú doma a začnú sa ku všetkému živému chovať s náležitou úctou a rešpektom ich prirodzenému vývoju.

  hodnoty