Služby Zvieratkova

Všetko pre vaše zvieratko

Naše služby pre vaše zvieratká

Vaši chlpáči sa u nás budú cítiť ako s vami doma, ležať s nami na gauči, jesť s nami v jedálni bez kotercov v našom dome v Bratislave Rači .

Podmienky umiestnenia zvierat:

Do opatery prijímame len nekonfliktné zvieratá, ktoré sa vedia podriadiť a prispôsobiť našim pravidlám, akceptovať aj ostatných obyvateľov domu a začleniť sa do svorky.

Zvieratá musia byť čisté, ideálne vykúpané, zaočkované a odparazitované, optimálne vrátane očkovania na kotercový kašeľ.

Všetky psy musia pred pobytom absolvovať aspoň jeden denný skúšobný pobyt na zistenie miery ich dominancie a nutnosti značkovať si priestor v dome. Po tomto pobyte si vyhradzujeme právo neprijať zviera, ak je silno teritoriálne a opakovane značkuje vo vnútri domu.

Hárajúce feny berieme len výnimočne po dohode podľa osadenstva hotela, za príplatok a na zodpovednosť držiteľa. Zároveň neprijímame psy s infekčnými chorobami a s neobnoveným očkovaním.

Cena je na deň a závisí veľkosti a od hygienických návykov a zlozvykov psa.

od 20€ / deň

Denný stacionár pre psov.

20% zľava

Cena je bez stravy

od 10 € / deň

V prípade, ak je pre zvieratko menej stresujúce ho nechať v domácom prostredí je možnosť aj takejto služby. V takomto prípade je potrebné počítať aj s nákladom na dopravu 0,50 €/ km.

10 € za návštevu + cestovné