Opatera psov

Psí hotel

Pred prvým pobytom psíka je potrebné:

  1. absolvovať zápis, kde sa obojstranne zoznámime so psíkom a jeho majiteľmi a informujeme sa na zvyky, potreby a zdravie psa. Všetko si zapíšeme do karty, skontrolujeme očkovania, vrátane kotercového kašľa  a povieme si, čo treba psíkovi doniesť na pobyt. 
  2. skúšobnú 24h škôlku, kde si psík overí, že sa u nás nemá čoho báť a zároveň, že ho majitelia neopustili a vrátia sa pre neho. Zároveň si overíme jeho potreby, energiu a hygienické návyky. Až po skúšobnej škôlke vieme kvalifikovane prisľúbiť a rezervovať termín pobytu pre klienta.

Do opatery berieme znášanlivé a socializované psíky, ktoré sa dokážu prispôsobiť energii našej svorky a začleniť sa do nej bez potreby napádať iných členov a devastácie interiéru a exteriéru nášho domu.  

Naši klienti bývajú s nami v rodinnom dome, v našom byte a v prípade psov sa chodia venčiť von do záhrady. Vyžadujeme preto dobré hygienické návyky a netolerujeme značkovanie psov v interiéri.

Nepoužívame koterce a nemáme a ani nechceme mať špeciálne upravené priestory pre našich klientov, nakoľko tvoríme jednu veľkú, plne funkčnú, svorku. Nie sme zariadenie, ktoré dokáže prijať psíka s problémovým chovaním sa voči iným psom alebo ľuďom a neposkytujeme výcvik problémovým psom.

Cena je na deň a závisí veľkosti a od hygienických návykov a zlozvykov psa

od 20€ / deň