O nás

Milujeme zvieratá, oni to cítia a radi sa k nám vracajú

Hotel pre zvieratá už od 2016

Náš príbeh je jednoduchý. Obaja sme vyrastali v Bratislave a nakoľko nás naši rodičia nepodporovali v tom, aby sme v detstve mali v paneláku zvieratá, tak to skončilo vždy maximálne pri malom akváriu s rybičkami, škrečkovi, či andulkách.

A tak sme našim dievčatám od mala dožičili zvieratká, aby sa naučili zodpovednosti a zároveň, aby sme si naplnili svoje detské sny mať doma zvieratko a môcť sa o neho starať.

Našou domácnosťou teda prešli postupne rybičky, korytnačky, škrečkovia, pieskomili, zajačiky, morčiatká a samozrejme tým, že teraz už bývame v rodinnom dome, aj psíky a mačičky.

Zvieratá máme naozaj radi a vždy sa tešíme na každého dočasného obyvateľa nášho domu, ktorý k nám príde na prázdniny. Naši zverenci bývajú s nami v domácnosti, v našom rodinnom dome v bratislavskej Rači tak isto ako naši drobci. Čiže žiadne koterce a búdy vonku

Klienti majú k dispozícii aj našu záhradu s pieskovou plážou a s tienistými aj slnečnými časťami, každému ako sa viac páči. Majú denne možnosť sa vonku vyblázniť do úmoru.

Naša rodinná firma sídli v našom rodinnom dome. Preto bývame veľmi často doma, čiže zvieratá nie sú takmer nikdy bez dozoru dospelého človeka.

Zároveň nás vzala pod patronát veterinárna ambulancia BHVet na Koľajnej ulici, s ktorou úzko spolupracujeme, v prípade akýchkoľvek zdravotných problémov našich zverencov.

V jednom čase berieme cca 5-6 zvierat. Výhodou takéhoto obmedzenia je znížený stres zvieraťa a možná komplexná starostlivosť na rozdiel od zariadenia, kde je naraz 20-30 zverencov.

Príďte sa sami presvedčiť ako to u nás funguje a ako sa k nám zvieratká radi vracajú. Dohodnite si u nás návštevu a príďte sa k nám pohrať s vaším miláčikom. Ak sa potom rozhodnete využiť naše služby, vráti sa k nám ako ku „starým známym“ a nebude si myslieť, že ste ho opustili. 

Tešíme sa na vašu návštevu v Zvieratkove.

Peter a Soňa Sopóci

misia

Naša misia spočíva v edukácii majiteľov našich klientov, aby si uvedomili, že napriek tomu, že ich neskonale milujú, ich zverenci majú iné potreby ako ich deti, a preto potrebujú odlišný prístup aj keď všetkým svedčia presne stanovené a dodržiavané pravidlá. Vytvárame s klientami prirodzenú svorku, ktorá podporuje sebavedomie jedincov a ich psychický vývin.

Vízia

Našou víziou je dosiahnuť, aby sme prispeli k tomu, že si ľudia uvedomia svoju spoločenskú zodpovednosť za prírodu okolo nás, vrátane ich domácich miláčikov, ktorých majú doma a začnú sa ku všetkému živému chovať s náležitou úctou a rešpektom ich prirodzenému vývoju.

hodnoty