O nás
Milujeme zvieratá, oni to cítia a radi sa k nám vracajú

Náš príbeh je jednoduchý. Nakoľko nás naši rodičia nepodporovali v tom, aby sme v detstve mali v paneláku zvieratá, tak to skončilo vždy maximálne pri malom akváriu s rybičkami, škrečkovi, či andulkách.

A tak sme našim dievčatám od mala dožičili zvieratká, aby sa naučili zodpovednosti a zároveň, aby sme si naplnili svoje detské sny mať zvieratko.

Našou domácnosťou teda prešli postupne rybičky, korytnačky, škrečkovia, zajačiky, morčiatká a samozrejme tým, že teraz už bývame v rodinnom dome, aj psíky a mačičky.

Zvieratá máme naozaj radi a vždy sa tešíme na každého dočasného nového obyvateľa, ktorý k nám príde na prázdniny. Naši zverenci bývajú s nami v domácnosti tak isto ako naši drobci. Čiže žiadne klietky, koterce a prepravky. Majú k dispozícii aj našu krásnu záhradu s tienistými aj slnečnými časťami, každému ako sa viac páči. Majú možnosť sa vonku vyblázniť do úmoru.

Naša rodinná firma sídli v našom rodinnom dome. Preto bývame veľmi často doma, čiže zvieratá nie sú takmer nikdy bez dozoru dospelého človeka.

Zároveň nás vzala pod patronát veterinárna ambulancia BHVet na Koľajnej ulici, s ktorou úzko spolupracujeme, v prípade akýchkoľvek zdravotných problémov zverencov.

V jednom čase berieme maximálne 5 zvierat. Výhodou takéhoto obmedzenia je znížený stres zvieraťa a možná komplexná starostlivosť na rozdiel od zariadenia, kde je naraz 20-30 zverencov.

Príďte sa sami presvedčiť ako to u nás funguje a ako sa k nám zvieratká radi vracajú. Dohodnite si u nás návštevu a príďte sa k nám pohrať s vaším miláčikom. Ak sa potom rozhodnete využiť naše služby, vráti sa k nám ako ku "starým známym" a nebude si myslieť, že ste ho opustili. 

Tešíme sa na vašu návštevu v Zvieratkove.